Lucky.

27. března 2012 v 18:08 | Kíí○○ |  l♥l
Ahoj. Myslím že hodně z vás má domácí zvíře a asi taky hodně z vás po domácím zvířeti pouze touží, ale rodiče mu ho nedovolí. Já osobně zvířata miluju, ale nejvíc psy, koně a morčata :D Jsou to nádherná stvoření. Dřív jsem měla psa, jmenoval se Lucky [Luky], byl to zlatý retrívr křížený s černým labradorem a nejde popsat jak úžasné zvíře to bylo... pak jsme to měli složitý (stěhování)... ale prostě jsme ho dali na hlídání k mýmu dědovi. Byl u něj dlouho, když jsme se přistěhovali zpátky.. ani nevím proč jsme si Luckyho zase nevzali, ale pak k nám jednou s dědou přijel.. byla jsem neskutečně ráda že ho vidím. Pak odjel a vše bylo při starým, dlouho jsem ho neviděla a jednou mi mamka řekla že utekl a děda ho šel hledat. Hledal ho po všech útulcích a vyvěšoval letáky, Luckyho už jsem nikdy neviděla. Pamatuju si kolik nocí jsem pro něj probrečela a kolikrát se mi o něm zdálo.
Pak jsem nad tím že bych mohla mít jiného psa ani moc neuvažovala. Po roce mě to chytlo...chtěla jsem psa. Už je to asi čtyři roky a pořád ho nemám. Mamka mi slíbila že už v květnu začnou konečně dělat plot a já si psa koupím. Jenže oni něchtějí nějakýho chlupáče, chtějí "Rhodéského Ridgebacka"... vlastně.. toho psa bych milovala i bezohledu na to jak vypadá, ale mě se mnohem víc líbí npř. "Zlatý Retrívr"...
Ale nemyslím si že mi Luckyho nějaký jiný pes nahradí.. vlastně bych ho ani nahrazovat nechtěla. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pagáč Pagáč | 27. března 2012 v 18:23 | Reagovat

Je mi moc líto, že jsi přišla o svého přítele. :/ A doufám, že se tím už netrápíš, ale myslíš spíš na to, že je o něj stejně postaráno. Sice nevíš kde, ale má se určitě dobře. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama