Redaktorka/Spisovatelka vs. Fotografka

26. března 2012 v 23:55 | Kíí○○ |  - úvahy
Mojí budocnout si představuju dost v růžových barvách. Snažím se dokázat aby realita nebyla jiná, dokonce jsem se doma i začala připravovat na hodiny ve škole, abych se dostala na školu na jakou bych chtěla, ale to je ten problém. Na jakou školu chci? Redaktorka/Spisovatelka či fotografka?
Psaní mě začalo poslední dobou bavit, vlastně hodně bavit. Příběhy, články, cokoliv. Články mě baví protože se můžu vypsat ze svých pocitů, story mě baví hlavně proto že si můžu vymýšlet. Můžu si vymyslet co chci od lásky až po obludy, je to úžasný pocit. Jako asi jediná z naší třídy ráda čtu, jelikož mám taky trochu tý fantazie, dokážu si představit jak to co popisují vypadá, v knihách jsou vypsaný (většinou) i ty nejmenší deaily, proto mám radši knihy než filmy, možná i proto že mi to trvá dýl. Film je hodinová až dvouhodinová záležitost, ale kniha, je (v mém případě) skoro týdenní. Ale zpět ke tématu.
Focení je zase stejný, i když je to tak trochu pravý opak. Focení je stejně jako psaní zachycená (většinou) krása na papíru, ale při psaní si musíme domýšlet, zato na fotografii to všechno vidíme, tam si nic vymýšlet nemusíme. Strašně mě to baví, ani vlastně nevím co mě na tom baví když teď nad tím přemýšlím. Ani nevím co na z těch dvou náročnější, ale řekla bych že psaní, i když při focení jde hlavně o vaši fantazii a skvělé nápady, což při psaní taky, takže nevím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Usměj se, prosím...

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama