Mysli si co chceš.

28. září 2012 v 10:43 | Kristen. |  - téma týdne
Téma týdne "Je mi to jedno"

No... Co napsat?

Ne vždy jsem byla taková jako dnes.
Byla jsem vždycky trochu jiná (divnější) než ostatní. Bála jsem se starších dětí ve škole, bála jsem se vyčnívat z davu atd.
Ostatní se se mnou moc nebavili. Do školy jsem chodila nerada. Měla jsem velkou, ošklivou, červenou jizvu na nose, kvůli které se mi nějaký děti občas smáli a i když mi bylo do breku nevšímala jsem si jich. Ve třětí třídě se už skoro všechny holky od nás malovaly a já jediná ne, rodiče mi to zakazovaly -dnes už chápu proč, když vidím ty 8 letý, zmalovaný holky-, tak jsem se občas tajně malovala. Taky jsem si i párkrát koupila nějaký oblečení, který se mi nelíbí, jen protože jiným holkám připadalo cool, ale stejně se se mnou pořád holky nebavily. Jasně, že jsem nějaký kámošky měla, ale ze třídě se mnou nikdo nemluvill, jen pár kluků. Když jsem přišla na 2. stupeň hrozně moc se toho změnilo. Už se se mnou holky bavili a Anett a Aneta, který mě přímo nesnášely, chtěly být teď obě dvě moje nejlepší kámošky. Přestala jsem se malovat, malovala jsem se jen občas a jen řasenku a pudr abych zakryla jizvu. Začala jsem nosit to, co se líbí mě, ne ostatním a je to tak mnohem lepší i jednodušší. Taky jsem se začala chovat jak jsem chtěla. Dokonce jsem si začala víc dovolovat na učitelky, v 6. třídě jsem měla hodně poznámek a i pár napomenutí (což mě naštěstí brzy přešlo :D) I když si o mě asi někdo myslí, že jsem blbá, nebo i hůř... nevadí mi to, protože jsem sama sebou a... Je mi to jedno. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Usměj se, prosím...

:)

Komentáře

1 terulka terulka | 30. září 2012 v 10:45 | Reagovat

Kdy bude nový díl povídky správná volba?

2 Kristen. Kristen. | 30. září 2012 v 13:27 | Reagovat

Teď jsem si dala trochu pauzu, ale myslím, že ho tento týden napíšu a o víkendu zveřejním. ;)

3 STUMBY STUMBY | 9. října 2012 v 16:04 | Reagovat

KRISTÝ NIKDY SI DIVNÁ NEBYLA A JINÁ JEN PROTOŽE JSI CHTĚLA BÝT A JE PRAVDA ŽE KDYŽ JE ČLOVĚK SÁM SEBOU JE TO MNOHEM LEPŠÍ PRO NĚJ ALE I PRO OKOLÍ SVÉ..JSEŠ SUPER HOLKA !!!!!!MÁM TĚ MOC RÁD :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama